Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 20.09.2021

Під Харковом відкривають перший в Україні сміттєпереробний комплекс

На місці старого полігона збираються зробити гірськолижну трасу

В місті Дергачі, яке входить до складу Харківської агломерації, поетапно запускається в роботу перший в Україні комплекс із переробки твердих побутових відходів. Старий полігон, який багато років був проблемою для місцевих мешканців через специфічний запах, тепер представляє собою зелену зону. Під геомембраною старі шари відходів виділяють біогаз, який уловлюють за допомогою 35 свердловин та генерують електроенергію.

“На рік буде вироблятися 15 мільйонів кіловат електроенергії. Ми будемо як використовувати її для власних потреб, так і продавати. Це непогані кошти, які будуть поступати до міського бюджету”, – розповів виконуючий обов’язки Харківського міського голови Ігор Терехов. Також керівник міста відмітив, що завдяки запровадженню сучасних технології утилізація побутових відходів стане набагато ефективнішою, а це дозволяє місту зберегти тариф на вивіз сміття на нинішньому рівні.

На старому полігоні будуть висаджені тисяча дерев та три тисячі чагарників. Також розглядається ідея будівництва гірськолижної траси – до того ж цілорічної (у літній час буде використовуватися пластиковий схил).

Новий комплекс буде переробляти сміття за сучасними технологіями та зменшить кількість відходів, що підлягають захороненню на збудованому полігоні ТПВ, що значно збільшить строк його експлуатації.

Крім того, новий полігон зроблений найжорсткішими екологічними вимогами, тому проникнення шкідливих речовин в ґрунт є виключеним. Сортувальна лінія, яка буде розподіляти пластик, папір, метал, деревину та органічні відходи, запрацює найближчим часом.

Таким чином, Харків став першим містом в країні, яке збудувало сучасний сміттєпереробний комплекс. Для реалізації проекту було залучено фінансування  Всесвітнього банку.

 

www.unian.ua