Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 11.01.2021

Підтримка США важлива для прискорення реформ в енергетичному секторі та зміцнення енергетичної безпеки України

5 січня 2021 року т.в.о. Міністра енергетики України Юрій Вітренко провів онлайн-зустріч із Тимчасово повіреною у справах США в Україні Крістіною Квін. У зустрічі також взяв участь заступник Міністра з питань європейської інтеграції Ярослав Демченков.

Обговорили виклики та перспективи розвитку енергетичного сектору України та розширення українсько-американського енергетичного партнерства.

Юрій Вітренко розповів про його плани реформ в енергетичній галузі та варіанти  подолання боргової кризи, у тому числі перед Енергоатомом та виробниками електроенергії з ВДЕ.

Також окреслив низку питань, які потребують системного вирішення, та кроки щодо подальшого реформування енергетичного ринку. Зокрема, це створення дієвого механізму захисту «вразливих споживачів» (населення) на ринках газу та електроенергії.

Сторони засвідчили наміри щодо подальшого співробітництва, зокрема в рамках USAID Проекту енергетичної безпеки.

Цього ж дня відбулася робоча зустріч із керівництвом Агенції США з міжнародного розвитку та Проекту енергетичної безпеки, на якій було домовлено посилити взаємодію для досягнення сталого розвитку українського енергетичного сектору.

Джерело: Урядовий портал.