Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 27.11.2020

Підвищення енергоефективності – необхідна умова сталого розвитку України

Перший заступник Міністра енергетики Ольга Буславець взяла участь в онлайн-конференції «Фонд гарантування кредитів на енергоефективність у промисловості: як це працює?»

Під час заходу йшлося про багатовекторний розвиток енергоефективності та реформу основного держоргану, що відповідає за цю сферу.

«Підвищення енергоефективності – це не лише пріоритет для Міненерго, а й необхідна умова для сталого розвитку України. Ми розуміємо, які виклики і які можливості є перед нашою державою у фарватері Європейського «зеленого» курсу. Тому зараз розпочато перетворення Держенергоефективності на Агентство «зеленої» енергетики, яке буде ключовим крос-секторальним органом щодо реалізації політики «зеленого» переходу та забезпечення сталого розвитку країни», – зазначила Ольга Буславець.

Вже розроблено прогресивну організаційну структуру, яка враховує чинні і перспективні функції та завдання Держенергоефективності.

Міненерго налаштоване приділяти особливу увагу цифровізації сфери енергоефективності та питанням ефективного моніторингу енергоефективних заходів.

Планується широке залучення міжнародних партнерів. У Міненерго вже створено галузеву робочу групу «Ефективне споживання енергетичних ресурсів та реформа централізованого теплопостачання» в рамках трирівневої системи координації міжнародної допомоги.

Окрім цього, за підтримки міжнародних партнерів з розвитку впроваджується низка проектів міжнародної технічної допомоги у сфері енергоефективності. Співпраця спрямована на імплементацію Директиви ЄС про енергоефективність у вітчизняне законодавство, впровадження стандарту систем енергоменеджменту в промисловості, розвиток «зеленої» і водневої енергетики в рамках співпраці з Німеччиною. Серед партнерів Міністерства: GIZ, GEF/UNIDO, програма підтримки енергоефективності в Україні EE4U.

Деталі – у презентації.

Джерело: Урядовий портал.