Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 22.09.2021

Підвищення мінімальної зарплати стимулювало зростання ВВП – Любченко

Зростання ВВП за підсумками другого кварталу 2021 року склало 5,7% проти відповідного періоду 2020 року.

За оцінками Мінекономіки за перше півріччя поточного року загальне зростання ВВП склало 1,8%. Динаміка ВВП в ІІ кварталі 2021 року сформувалася за рахунок прискореного зростання у галузях будівництва, переробній, добувній промисловості та майже всіх видів сфери послуг, повідомляє відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації Міністерства економіки, передає Укрінформ.

«Одним з вагомих факторів, який забезпечує зростання ВВП, є розширення споживчого попиту населення, яке пов’язане з підвищенням рівня оплати праці та покращенням споживчих настроїв. Таким фактором безперечно стало підвищення мінімальної зарплати з 1 січня цього року до 6 тис. грн, яке було здійснено за ініціативи Президента України Володимира Зеленського. Це у свою чергу, стимулювало зростання реальної зарплати у другому кварталі 2021 року на 16,5%», – прокоментував перший віце-прем’єр-міністр – міністр економіки України Олексій Любченко.

Крім того, на думку Любченка, зростанню ВВП також сприяло збільшення споживання сектору загального державного управління на 2,9 %. «Були суттево збільшені обсяги бюджетних видатків для забезпечення медичних потреб, фінансування галузі освіти та оборони. За даними Держказначейства в другому кварталі 2021 року видатки зведеного бюджету, проти відповідного періоду минулого року були збільшені: на охорону здоров’я на 44,8 %, освіту – 33,9 %, оборону – 21,2 %», – додав він.

У міністерстві зазначили, що у ІІ кв. 2021 року також відбулося нарощення бюджетних витрат на розвиток дорожньої інфраструктури – за розрахунками Мінекономіки обсяги фінансування Дорожнього фонду за цей період зросли у 2,3 раза.

Окрім того, спостерігається тенденція до нарощування обсягів інвестицій та виходу з інвестиційної кризи на тлі загальної стабілізації та зростання економіки. Так, зростання основної інвестиційної складової ВВП – валового нагромадження основного капіталу (ВНОКу) – становило 14,8 %. У той час як у ІІ кварталі минулого року відбулося його падіння на 23 %.

Як повідомлялося, з 1 січня 2021 року мінімальна заробітна плата становить 6 тис. грн.

Бюджетна декларація на 2022-2024 роки передбачає підвищення мінімальної заробітної плати до 7 665 грн з 1 січня 2024 року.

 

www.ukrinform.ua