Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 28.08.2020

Побачити Чорнобиль очима туриста можна буде не виходячи з дому

Вже у жовтні запрацює перший у світі мобільний додаток, який дозволить у віртуальному форматі подорожувати зоною відчуження. Тур Чорнобилем відбуватиметься у супроводі аудіо гіда та буде доступний українською та англійською мовами.

Розробники додатку вже відцифрували центральну площу Прип’яті, радіолокаційну станцію Дуга та оглядове колесо. Ці об’єкти стануть основою віртуальної карти.
На жаль, цієї весни, вогонь пошкодив близько 5% заповідних територій зони відчуження. Постраждало більше десятка сіл, піонерський табір «Казковий» та санаторій «Смарагдовий». Тому, так важливо зберегти пам’ять про Чорнобиль для майбутніх поколінь.

Такий мобільний застосунок приверне світову увагу до Чорнобильської зони. Адже вона є частиною спільного з Офісом Президента проекту «Магніти України», який сприятиме популяризації Чорнобилю.

«Зона відчуження є частиною спільного з Офісом Президента проекту «Магніти України». Сьогодні Чорнобиль – це не лише згадка про страшну аварію, а й популярний туристичний напрямок. Тепер, побачити наслідки Чорнобильської катастрофи зможе будь-хто, в будь-якому куточку світу. Тому ми, як Міністерство, зі свого боку сприятимемо розвитку такого проекту»,- прокоментував Міністр захисту довкілля та природних ресурсів Роман Абрамовський.

Подорож віртуальним Чорнобилем стане можливою завдяки підтримці Українського культурного фонду та за сприянням Міністерства культури та інформаційної політики України, Державного агентства України з управління зоною відчуження, Національного музею «Чорнобиль», МГО «Центр ПРИП’ЯТЬ.ком», МГО «Європейський інститут Чорнобиля».

Джерело: Урядовий портал.