Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 22.06.2022

Податкова оштрафувала АЗС майже на 14 млн грн за цінові порушення

З середини квітня Державна податкова служба (ДПС) України здійснила 190 перевірок автозаправних станцій. За виявлені порушення було накладено штрафів на загальну суму 55,4 млн грн, з них 13,7 млн – за завищення цін і порушення ціноутворення. Про це йдеться у повідомленні, оприлюдненому на офіційному сайті ДПС.

«Відпрацьовується інформація про безпідставне завищення цін на пальне, яка надходить від громадян, народних депутатів України, органів державної влади, громадських організацій тощо, – зазначають у прес-службі ДПС. – Починаючи з 16 квітня цього року, Податкова служба провела понад 190 фактичних перевірок місць роздрібної торгівлі пальним, щодо яких наявна інформація про ймовірні порушення порядку формування й застосування цін на пальне».

Згідно з повідомленням, за результатами проведених перевірок виявлено порушень законодавства, контроль за яким здійснюють податкові органи, на загальну суму 55,4 млн грн, з яких 13,7 млн грн – за порушення вимог законодавства про ціни і ціноутворення.

На сьогодні органами ДПС вживається заходів з притягнення порушників до встановленої законодавством відповідальності, повідомляють у податковій.

У січні-травні 2022 року Державна податкова служба (ДПС) провела 309 фактичних перевірок суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю пальним. За результатами цих перевірок накладено штрафних санкцій на загальну суму понад 50 млн гривень.

 

enkorr.ua