Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 29.05.2020

Податкові пільги продовжили на час карантину: що зміниться

ФОП звільнили від ЄСВ за себе, а доплати медикам – від оподаткування ПДФО.

В Україні з п’ятниці, 29 травня, продовжили дію податкових пільг на період карантину. Документ звільняє підприємців від сплати ЄСВ.

Про це повідомляє РБК-Україна.

Так, сьогодні набув чинності відповідний закон про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів щодо додаткової підтримки платників податків на період карантину.

Згідно з документом, до 30 червня 300% доплати медикам не обкладаються податком на доходи фізичних осіб. Фізособи-підприємці відтепер можуть отримувати допомогу по частковому безробіттю. Підкреслимо, ФОП також звільняються від ЄСВ за себе до 31 травня.

Саму ж допомогу по частковому безробіттю звільнили від оподаткування ПДФО і військовим збором.

Також до кінця останнього місяця карантину продовжили термін пільг для виробництва дезінфекторів; призупинили терміни розгляду скарг платників податків і продовжили звільнення від штрафів і пені за прострочення споживчого кредиту.

Продовжується мораторій на перевірки і незастосування штрафів/пені за порушення податкового законодавства та законодавства з ЄСВ до кінця карантину.

Відзначимо, строк дії закону “Про спрощення процедур реорганізації та капіталізації банків” також продовжується.