Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 21.08.2020

Подовження злітно-посадкової смуги в аеропорту Житомира дозволить приймати сучасні повітряні судна

Закоротка злітно-посадкова смуга в аеропорту “Житомир” наразі не дозволяє летовищу приймати сучасні повітряні судна. Тому його реконструкція є вкрай необхідною та очікуваною для всього регіону. На цьому наголосив заступник Міністра інфраструктури України Олег Ющенко під час виїзної наради щодо реконструкції та розвитку аеропорту, яка відбулася 19 серпня.

“Міністерство інфраструктури продовжує роботу з розвитку регіональних аеропортів та авіації. Сьогодні аеропорт “Житомир” відповідає всім необхідним вимогам, але через закоротку злітно-посадкову смугу не може приймати сучасні повітряні судна. Наразі летовище використовується лише як база технічного обслуговування флоту авіакомпанії YanAir. І цю ситуацію потрібно змінювати, адже на повноцінний аеропорт очікують жителі всього регіону”, – зазначив Олег Ющенко.

За його словами, для прийняття сучасних повітряних суден існуючу злітно-посадкову смугу необхідно розширити до 45 метрів та подовжити до 2500 метрів. Крім цього, має бути влаштована інструментальна система посадки ILS.

Участь у виїзній нараді також взяли перший заступник голови Житомирської облдержадміністрації Володимир Федоренко, заступник міського голови Житомира Світлана Ольшанська, представники Мінінфраструктури та керівництва аеропорту.

Разом вони обговорили поточний стан справ з реконструкції та розвитку аеропорту, а також плани на майбутнє. Крім цього, було піднято питання створення в аеропорту Житомира окремої школи з підготовки пілотів на імітаторі польотів.

Джерело: Урядовий портал.