Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 16.09.2019

Покращення інвестиційного клімату є одним з пріоритетних завдань Уряду

Відбулася робоча зустріч Міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Тимофія Милованова з Міністром зовнішньої торгівлі та розвитку Фінляндської Республіки Вілле Скіннарі, інформує прес-служба Міністерства.

Під час зустрічі Тимофій Милованов наголосив, що одними з головних пріоритетів Уряду є забезпечення сталого розвитку економіки України, покращення інвестиційного клімату, проведення земельної реформи та реформи ринку праці, а також забезпечення  подальшої взаємодії з МВФ. В свою чергу Вілле Скіннарі, посилаючись на поточне головування Фінляндії у Раді ЄС, підтвердив готовність Євросоюзу до подальшої підтримки України у проведенні структурних реформ.

Окремо, у ході зустрічі співрозмовники наголосили на важливості зростання обсягів двосторонньої торгівлі із використанням усіх можливостей, які надає режим поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі між Україною та ЄС. Мінекономіки спільно з ДУ «Офіс з просування експорту України» та МЗС України буде опрацьовано проведення Українсько – Фінляндського бізнес-форуму у І кварталі 2020 року.