Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 14.02.2020

Поліція Мексики ганятиме на українських електровелосипедах

Стартап Данили Тонкопія Delfast підписав контракт з поліцейським департаментом міста Мехікалі — компанія повинна поставити тестові зразки електричних велосипедів спеціальної модифікації.

Про це пише “Економічна правда” з посиланням на ain.ua.

Повідомляється, що поліцейські будуть патрулювати на них міську місцевість і важкодоступні райони.

Як повідомляється в Delfast, компанія провела презентацію своїх байків шефу поліції, меру міста і співробітникам поліції.

В результаті, поліція вирішила закупити кілька байків Delfast TopCops.Поліція зараз використовує звичайні велосипеди для патрулювання місцевості.

Електробайки TopCops можуть проїхати до 240 км на одному заряді, без використання педалей. Максимальна швидкість такої моделі – до 80 км/год.

Такий електробайк оснащений GPS-датчиком, можливістю віддаленого блокування і запуску.”Байки нестимуть службу в специфічних кліматичних умовах високогір’я, будуть перевірятися на зручність ергономіки, надійність конструкції, захист від пилу і підвищеної вологості”, – повідомили в Delfast.

Після тестування байки можуть доопрацювати до потреб окремих поліцейських департаментів (наприклад, спецсигналами або повним приводом).