Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 19.05.2022

Польща надасть Україні 25 тисяч тонн бензину

Польща надасть Україні 25 тисяч тонн бензину, щоби подолати його дефіцит.

Про це під час пресконференції заявила перший віце-прем’єр, міністерка економіки України Юлія Свириденко, повідомляє Укрінформ із посиланням на Польське радіо.

За її словами, причиною дефіциту пального є те, що до війни 97 відсотків пального в Україну постачали росія та білорусь. Сьогодні ці напрямки закриті. До того ж, росіяни знищили Кременчуцький НПЗ. Відтак, у рамках допомоги з польських запасів буде надіслано 25 тисяч тонн бензину, щоб збалансувати ринок пального. Україна почне одержувати ці ресурси з початку наступного тижня.

У тій же пресконференції взяла участь міністр клімату та довкілля Польщі Ганна Москва. Вона повідомила, що продовжується робота зі збільшення пропускної спроможності польсько-українського кордону з транспортування пального.

За її словами, такого гарного співробітництва між польськими та українськими паливними компаніями ще не було. Створюються нові напрямки постачання та нова система енергетичної безпеки. За словами польського міністерства довкілля, співпраця продовжиться й у мирний час.

Нагадаємо: раніше в Україні призупинили державне регулювання цін на пальне, щоб уникнути дефіциту в умовах війни. При цьому гранична межа цін на бензин становитиме 52 грн/літр, дизпаливо – 58 грн/л.

 

www.ukrinform.ua