Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 01.06.2022

Польща відкрила додатковий прикордонний перехід для українського зерна – експерт

Польща ухвалила рішення тимчасово не здійснювати ветеринарний контроль кормів рослинного походження (зокрема, фуражних зернових вантажів) під час транзиту її територією до третіх країн, що дасть змогу Україні експортувати сільгоспкультури через прикордонний перехід Рава-Руська – Верхрата.

Відповідний спрощений режим експорту зернових почав діяти 31 травня, написав заступник директора департаменту комерційної роботи АТ “Укрзалізниця” Валерій Ткачов у фейсбуці у вівторок увечері.

“Це означає, що такі вантажі можуть ввозитися до Польщі через будь-які пункти пропуску – як залізничні, так і наземні. Це дасть змогу збільшити експорт зерна з України!”, – написав він у соцмережі.

Як повідомлялося, Україна та Польща 17 травня домовилися про можливість транзиту зернових культур через спільні прикордонні інспекційні пости, а також про забезпечення його залізничного транзиту через прикордонні пункти “Верхрата” – “Рава-Руська”, “Медика” – “Шегині” та “Кросценко” – “Смільниця”.

Крім забезпечення можливості транзиту українських зернових через польські прикордонні пункти, сторони домовилися про збільшення кількості польських ветеринарних інспекторів на кордоні з Україною до 19 осіб, а також про зміну графіка їхньої роботи на цілодобовий на найбільш завантажених прикордонних пунктах.

Раніше, 11 травня, Міністерство інфраструктури України та Міністерство інфраструктури та розвитку Польщі домовилися про покращення логістичних можливостей на спільному кордоні.

 

ua.interfax.com.ua