Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 20.10.2017

Портовий збір буде знижено на 20%

Міністерство інфраструктури України й Адміністрація морських портів України ведуть роботу над Методикою розрахунку ставок портових зборів. В АМПУ вважають, що у всіх портах, крім тих, що знаходяться на Дунаї, буде застосовуватися знижка в 20% уже з 1 січня 2018 року.

Утім, як зазначив глава АМПУ Райвіс Вецкаганс, знижка не діє на транзит. За його словами, проект методики розрахунку ставок розроблений, документ перебуває в Мінінфраструктури на розгляді, однак потрібно ще й прорахувати порядок справляння та механізм контролю за цільовим використанням коштів.

“Цими питаннями ми займаємося сьогодні. Нам поставили терміни до кінця 2017 року», – заявив Вецкаганс.

Він також зазначив, що рішення про зниження ставок було прийнято підчас засідання Кабміну, повним ходом ведеться робота з імплементації.

“На сьогоднішній день всі порти, крім портів Дунаю, повинні будуть застосовувати знижку в 20%. Це пов’язано з тим, що дунайські порти себе не окупають”, – зазначив глава АМПУ, а також підкреслив, що знижка не застосовується і для транзиту.

Нагадаємо, АМПУ спільно з ДП “УкрНДІМФ” (Науково-дослідний проектно-конструкторський інститут морського флоту України) в червні 2017 року завершили доопрацювання проекту нової методики розрахунку ставок портових зборів.

Джерело: Зерно