Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 20.05.2020

Посольство Ірландії розпочне роботу в Україні до кінця 2020 року і сприятиме розвитку торгівлі та інвестицій

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів телефонну розмову з Віце-прем’єр-міністром і Міністром закордонних справ та торгівлі Ірландії Саймоном Ковене.

Глави зовнішньополітичних відомств приділили окрему увагу українсько-ірландському двосторонньому співробітництву. Зокрема, Міністр Саймон Ковене підтвердив намір відкрити Посольство Ірландії в Україні до кінця 2020 року.

У зв’язку з цим Дмитро Кулеба зазначив: «Відкриття Посольства Ірландії у Києві – це важлива віха у наших відносинах. Ми також чекаємо, що до кінця року до України прибуде ірландська бізнес місія. Треба швидко і якісно розвивати торгівлю та залучати ірландські інвестиції в Україну».

Глава українського зовнішньополітичного відомства також відзначив послідовну підтримку Ірландією суверенітету та територіальної цілісності України, в т.ч. в рамках міжнародних організацій.

Міністри обмінялися інформацією стосовно подолання наслідків пандемії COVID-19 та заходів, які вживаються урядами обох країн задля повернення до повсякденного життя.

Довідково

У 2019 році обсяг торгівлі товарами та послугами між Україною та Ірландією досягнув 715,6 млн дол. США (+34,3%).

5 грудня 2019 року у м. Братислава на полях засідання РМЗС ОБСЄ відбулася зустріч Міністра закордонних справ України Вадима Пристайка з Віце-прем’єр-міністром і Міністром закордонних справ та торгівлі Ірландії С.Ковене.

25 листопада 2019 року у м. Дублін відбулися політичні консультації на рівні заступника Міністра закордонних справ України Сергія Кислиці, політичного директора МЗС Ірландії Соні Гайленд та генерального директора у справах ЄС МЗС Ірландії Джо Хакетта.

Джерело: Урядовий портал.