Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 11.01.2022

Поставки трамваїв до українських міст у 2021 році зросли в 1,5 раза

Найбільше трамваїв минулого року закупив Дніпро – 20 одиниць

У 2021 році містам України було поставлено 55 трамваїв, що майже у півтора раза більше в порівнянні з 2020 роком. Про це повідомив ЦТС із посиланням на повідомлення AllTransUA на сторінці у Facebook.

Найбільше трамваїв минулого року закупив Дніпро – 20 вживаних вагонів Tatra T4 з Лейпцигу. Загалом у Дніпрі таких вагонів понад 60 одиниць, із яких 50 вагонів уже введено в експлуатацію.

«Загалом вживані вагони з Магдебурга, Дрездена, Берліна та Лейпцига, придбані за останні 10 років, становлять уже більше половини парку рухомого складу в Дніпрі», – зазначається у повідомленні.

Запоріжжя минулого року на додачу до раніше куплених шести вагонів придбало 12 зчленованих трамвайних вагонів Tatra KT4 із Берліна.

В Одесі на базі нових кузовів та старих візків збудували 4 односекційні вагони та 1 трисекційний.

«Вперше за кілька років маємо у статистиці значну кількість нових вагонів (14 штук) – завдяки поставкам вагонів Pesa, «Електрон» та «Татра-Південь» до Києва та вагонів «Електрон» – до Львова. Вагони Pesa та один вагон «Електрон» надійшли до Києва у рамках виконання контрактів 2020 року за бюджетні кошти, тоді як надходження вагонів «Татра-Південь» до Києва та «Електрон» до Львова відбувається у рамках кредитних програм МФО. Станом на кінець року надійшло 3 вагони «Татра-Південь» (із 20) та 3 вагони «Електрон» (із 10)», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що швейцарська компанія Stadler має намір змагатися із трьома українськими компаніями за право поставити департаменту ЖКГ та будівництва Дніпропетровської обласної держадміністрації 18 трамваїв на суму 1,2 млрд грн.

 

gmk.center