Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 02.10.2020

Пожвавлення економіки в останні місяці поліпшило настрої бізнесу

У вересні певне відновлення внутрішнього та зовнішнього попиту відзначили підприємства промисловості та сфери послуг, однак песимістичні настрої поки що зберігаються в секторі будівництва.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Національного банку у Фейсбуці з посиланням Індекс очікувань ділової активності за минулий місяць.

Зазначається, що пожвавлення економіки в останні місяці поліпшило настрої бізнесу. Кількість песимистично і оптимістично налаштованих підприємств в Україні поступово вирівнюється. Індекс очікувань ділової активності (ІОДА) у вересні знову підріс – до 49,4 пункта. До балансуючої позначки у 50 пунктів вже недалеко, вважають аналітики НБУ.

Зазначається, що поліпшення ситуації у вересні відзначили підприємства промисловості та сфери послуг. Їхні очікування вперше з початку коронакризи перетнули нейтральний рівень у 50 пунктів. Натомість песимістичні настрої поки що зберігаються в секторі будівництва. Також погіршилися й настрої в секторі торгівлі, де занепокоєні зниженням торговельної маржі та очікують зростання закупівельних цін.

Загалом підприємці поки що дуже обережні в своїх оцінках, зауважують у НБУ. Баланс оптимізму і песимізму досить крихкий через високий рівень невизначеності з розвитком пандемії.

Як повідомлялося, Національний банк використовує Індекс очікувань ділової активності як інструмент оперативної оцінки і відстеження тенденцій розвитку економіки із липня 2019 року. Щомісячне веб-анкетування понад 400 підприємств промисловості, будівництва, роздрібної торгівлі, послуг проводиться на основі Purchasing Managers’ Index (PMI).