Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 08.04.2015

Пожвавлення китайського ринку сортового металопрокату призвело до зростання контрактних цін в останній час

Зростання вартості сортового прокату вже почалося на внутрішньому ринку Китаю. Протягом останнього тижня ціни зросли приблизно на 20−25 дол. США/т. Ряд китайських виробників цієї продукції в країні оголосили про підвищення квітневих котирувань, хоча і незначного.

У той же час, китайські експортери сортового прокату, які не задоволені подорожчанням усередині країни, також підвищили котирування відразу на 25−40 дол. США/т. Вартість китайської катанки з мікродобавками хрому збільшилися до 370−380 дол. США/т, FOB. Аналогічно подорожчала і китайська арматура. Якщо ще в середині березня вона пропонувалася до Лівану і інші країни Близького Сходу та Північної Африки по 370−380 дол. США/т, CFR, то тепер котирування перевищили 400 дол. США/т, CFR.

Для експортерів сортового прокату з СНД сприятливим фактором став підйом цін на китайську катанку і арматуру. Тепер продукція українського або білоруського виробництва знову користується попитом в африканських країнах, де до цього переважали китайські постачальники. Експортерам з СНД вдалося підвищити котирування в порівнянні з серединою березня на 5−10 дол. США/т − до 400−410 дол. США/т, FOB.