Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74
Опубліковано 20.11.2013

Позитивна кон`юнктура експортного ринку переробного чавуну сприяла зростанню котирувань на ключових ринках збуту у звітний період, проте внутрішні ціни поки залишалися на колишньому рівні

Провідні українські споживачі сировини обмежено контрактували чавун, мотивуючи свою позицію слабким попитом на готову металопродукцію останнім часом, проте вже в найближчій перспективі ситуація, ймовірно, повинна змінитися. Тим не менш, не дивлячись на зростання експортних котирувань, внутрішні українські ціни залишалися стабільними на рівні 435–450 дол. США/т, EXW (склад виробника) .

Підвищення вартості сталевого брухту в ключових металургійних центрах викликало зростання експортних котирувань переробного чавуну на українському ринку. Так, до середини листопада експортерам вдалося збільшити обсяги реалізації сировини на головні експортні ринки на тлі сприятливих очікувань з сегментів напівфабрикатів і сталевого металопрокату. З урахуванням даних обставин, вартість переробного чавуну українського походження за минулий тиждень підвищилася 5–10 дол. США/т та досягла позначки 380–390 дол. США/т, FOB (порти України).