Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 08.05.2020

Працівники Facebook та Google продовжуватимуть працювати в дома до кінця року.

Технічні гіганти оголосили про  відкриття своїх офісів найближчим часом, але довозлять свої м працівникам працювати на віддалі, пише BBC.

Спершу Google повідомив проте, що продовжує роботу на віддалі до першого червня , але таки  пізніше дозволив дистанційну роботу  ще на сім місяців.

Головний виконавчий директор Google Сундар Пічай сказав, що співробітники, яким потрібно повернутися в офіс, зможуть зробити це з липня з посиленими заходами безпеки. Але більшість співробітників, які можуть виконувати свою роботу з дому, зможуть робити це до кінця року, додав містер Пічай.

Компанія Facebook також  повідомила про те що, що будь-хто , хто може робити свою роботу дистанційно, можуть робити це до кінця року.

Тенденція роботи на віддалі , може бути вигідною для деяких компаній, коли вони переробляють свої офісні приміщення з урахуванням нових принципів соціальної дистанції.