Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 10.11.2020

Працюємо з Казахстаном у збільшенні транзитних перевезень із Китаю до Європи

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій провів робочу зустріч із головою правління АТ «НК «Казакстан Темір Жоли» Сауатом Минбаєвим сьогодні, 9 листопада. Зустріч відбулася у рамках офіційного візиту Міністра інфраструктури до Республіки Казахстан. Сторони обговорили перспективи подальшого співробітництва між обома країнами у залізничній галузі.

Владислав Криклій повідомив, що Україна зацікавлена розвивати взаємовигідну українсько-казахстанську співпрацю у галузі залізничного сполучення та інфраструктури, зокрема за програмою міжнародного співробітництва ТРАСЕКА. На його думку, саме розвиток мультимодальних перевезень і створення нових цифрових транспортних коридорів дозволять краще розвинути транспортний коридор Європа-Кавказ-Азія.

Цьогоріч саме Казахстан головує в міжурядовій комісії ТРАСЕКА, тому Владислав Криклій підкреслив важливість зняття бар’єрів у проходженні контейнерних поїздів і запровадження єдиних тарифів і документів на перевезення.

Очільник Міністерства також повідомив, що Україна планує масштабну електрифікацію і модернізацію свої залізничної інфраструктури, зокрема:

– реконструкцію залізничної колії на ділянці держкордону «Мостиська-2 – Скнилів» у Львівській області;
– електрифікацію ділянки «Ковель-Ізов-держкордон» довжиною 94 км;

– модернізацію залізничної колії 1435 мм на ділянці «Ковель-Ягодин-держкордон» з подальшою електрифікацією тощо.

Крім цього, одним із пріоритетних завдань українського Уряду є створення на території України інфраструктури для високошвидкісного залізничного руху. Низка провідних країн світу, зокрема Корея, Китай та Італія вже підтвердили свою зацікавленість брати участь у цьому проекті. За попередніми оцінками, загальна довжина колій, яку планується побудувати, становить близько 2000 км.

Участь у зустрічі з української сторони також взяв перший заступник Міністра інфраструктури Дмитро Абрамович.

Джерело: Урядовий портал.