Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 28.04.2015

Представники ДП «Держзовнішінформ» взяли участь у конференції «Зерно Причорномор’я-2015»

22-23 квітня 2015 відбувся один із найбільших світових зернових форумів та найбільш значуща подія зернового ринку України – XII Міжнародна конференція «Зерно Причорномор'я: Майбутнє – зараз». На форумі обговорювалися ключові тенденції зернового сектора у світовому та регіональному розрізі, прогнози врожаю, розвиток логістики, реформи та інвестиції в с/г, актуальні аспекти поточного сезону та перспективи 2015/2016 МР.

Для участі у конференції «Зерно Причорномор'я-2015» зареєструвалися понад 600 представників агробізнесу із більш ніж 350 компаній з 45 країн світу, що підтверджує високий статус форуму. Відкрив захід Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко. Він зазначив, що якщо такий форум проходить в Україні та тут зібралися світові лідери зернового ринку, то це є визнанням впливу нашої держави як одного з провідних аграрних експортерів. Виступаючі на конференції окреслили коло досягнень АПК за минулий рік та проблеми, що стоять перед галуззю.

ДП «Держзовнішінформ» виступило інформаційним партнером заходу. У роботі конференції взяли участь: начальник управління медіа-проектів Олександр Голіздра, експерти відділу аналізу ринків АПК Ольга Якубина та Євген Томашевський.

У ході переговорів з компаніями-виробниками зерна, зернотрейдерами та логістичними фірмами представники ДП «Держзовнішінформ» запропонували їм широкий спектр інформаційно-аналітичних та експертних послуг, спрямованих на підтримку українських експортерів. Зокрема, мова йшла про експертизи цінових умов експортних контрактів, а також про інформаційні продукти підприємства – бюлетені «Товарний монітор. Україна», «Огляд цін українського та світового товарних ринків».