Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 20.08.2020

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль провів зустріч з представниками Посольства США та USAID

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів зустріч з представниками Посольства США в Україні та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Зокрема, у зустрічі взяли участь: тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін, Директор Місії USAID Джеймс Хоуп, заступник Директора Місії USAID Сьюзан Кутор та секретар Посольства США в Україні Кім Кім І.

Денис Шмигаль привітав новопризначеного Керівника Місії USAID в Україні та Білорусі пана Джеймса Хоупа, подякував за всебічну та послідовну підтримку України з боку Уряду США, а також висловив сподівання щодо подальшої співпраці у реалізації проектів, спрямованих на економічний і соціальний розвиток України.

Очільник Уряду також розповів, що Уряд продовжує вживати всі необхідні заходи у протидії поширенню коронавірусу, зокрема напередодні старту навчального року.

При обговоренні питань енергетичного сектору Прем’єр-міністр зазначив, що Уряд веде перемовини щодо реалізації проекту справедливої трансформації вугільних регіонів.

«Це важливий напрямок, адже ми розуміємо, що вугільна генерація себе вичерпує з точки зору екології та продуктивності. З тридцяти трьох шахт двадцять є збитковими та неефективними. Ми розуміємо, що проблеми вугільних регіонів потрібно буде вирішувати комплексно, адже шахти рано чи пізно почнуть закриватися. Загалом в Україні налічується 60 так званих мономіст, які залежать від однієї шахти або одного підприємства. Вже зараз потрібно вирішувати проблеми таких населених пунктів, щоб через 5-10 років ми не отримали соціально-демографічні катастрофи у цих регіонах», – заявив Прем’єр-міністр.

Також Глава Уряду розповів про послідовне продовження реформи децентралізації, зазначивши, що це одна з найбільш успішних та підтримуваних суспільством реформ. Денис Шмигаль висловив сподівання, що проекти «Пульс» та «DOBRE», які знаходяться на стадії завершення, продовжать свою роботу і після проведення місцевих виборів для посилення та закріплення реформи у новоутворених громадах.

«Наступний етап – ми будемо потребувати, щоб новоутворені громади та райони якнайшвидше вчилися, як ефективно жити в нових умовах, зокрема, як реформувати обласні державні адміністрації. Тому ми будемо вдячні за подальшу підтримку цих реформ», – підкреслив Прем’єр-міністр.

Зі свого боку Директор Місії USAID Джеймс Хоуп повідомив, що підтримує продовження програм щодо реформи децентралізації. За його словами, в цьому році в Україні реалізовуються десятки різних програм та проектів, які стосуються сфери енергетики, економіки, охорони здоров’я та інших важливих напрямків.

Джерело: Урядовий портал.