Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 07.10.2020

Прем’єр-міністр обговорив шляхи покращення бізнес-клімату зі Східним комітетом німецької економіки

У вівторок, 6 жовтня, Прем’єр-міністр Денис Шмигаль провів відеоконференцію з керівництвом Східного комітету німецької економіки. У зустрічі взяли участь представники Уряду, Надзвичайний і Повноважний Посол ФРН в Україні Анка Фельдгузен, Голова, Президент та Генеральний директор Східноєвропейської спілки німецької економіки Олівер Гермес, Голова правління Німецько-української промислово-торговельної палати Александер Маркус, а також керівники німецьких підприємств.

Під час відеоконференції сторони, серед іншого, обговорили шляхи покращення інвестиційного та бізнес-клімату, інфраструктурні проекти, ініціативи у сфері енергоефективності та діджиталізацію.

Денис Шмигаль наголосив, що Німеччина є стратегічним партнером України в Європі, та зауважив, що в Україні працюють близько 2,5 тисячі німецьких компаній.

«Ми цінуємо внесок німецького бізнесу в розвиток національної економіки. Між нашими країнами склалися міцні економічні відносини й Німеччина — серед ключових партнерів України в торговій та інвестиційній сферах», — зазначив Глава Уряду, а також додав, що, попри пандемію COVID-19, Україна продовжує втілювати структурні реформи, щоб покращити бізнес-клімат.

Прем’єр-міністр відзначив, що одним з інструментів покращення умов ведення бізнесу в Україні є реформа цифрової трансформації. Напередодні відбувся другий Diia Summit, де були представлені нові електронні послуги та документи на порталі «Дія».

«Ця платформа покликана полегшити відносини держави, громадян і бізнесу. Вчора Президент України анонсував, що з вересня наступного року державним органам буде заборонено вимагати від громадян і бізнесу документи в паперовій формі. Це один з кроків, який не лише спростить і пришвидшить надання послуг, але й дасть змогу Україні позбутися великого прошарку корупції», — наголосив очільник Уряду.

Серед інших кроків у цьому напрямі Денис Шмигаль назвав розвиток мобільного зв’язку та інтернету, зокрема розширення покриття 4G-зв’язку на 95% території України та облаштування мобільним інтернетом міжнародних трас.

За словами Глави Уряду, важливим пріоритетом залишається розвиток логістичної галузі. Прем’єр-міністр підкреслив, що пандемія дала можливість Україні стати «логістичним хабом». «Тому для нас дуже важливо сьогодні, розвиваючи дороги, де наступний наш крок — це розвиток концесійних платних автомобільних доріг, розвивати й мультимодальні перевезення. Ми також затвердили програму розвитку внутрішніх водних шляхів. Всі ці речі виведуть Україну на наступний етап логістичного розвитку», — зазначив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр зауважив, що Україна та Німеччина мають хороші перспективи у сфері енергетичного партнерства. «Наприкінці серпня ми підписали домовленість про енергетичне співробітництво. У нас є декілька важливих напрямків співпраці: в галузі справедливої трансформації вугільних регіонів та реалізація спільних проектів у сфері водневих технологій», — сказав очільник Уряду.

Денис Шмигаль також відзначив, що наступного року Уряд планує реалізацію стратегії розвитку меліорації в південних областях України, що дасть змогу втричі збільшити врожайність. За його словами, розвивати її планують, зокрема, через концесійні угоди. Прем’єр-міністр запросив німецький бізнес до участі в розвитку таких проектів.

Під час зустрічі Прем’єр-міністр висловив сподівання, що спільна з Німецько-українською промислово-торговельною палатою четверта економічна конференція, що запланована на березень 2021 року в Берліні, відбудеться згідно з розкладом. А також запросив керівництво Східного комітету німецької економіки до Києва.

Зі свого боку, представники німецької сторони зазначили, що для подолання наслідків пандемії COVID-19 Європа має діяти спільно. Та відзначили, що відвідають Київ щойно це дозволить епідемічна ситуація.

Джерело: Урядовий портал.