Опубліковано 08.06.2018

Презентовано найперспективніші інвестиційні проекти в портах

Вперше на одному майданчику – Ukrainian Ports Forum-2018 – були представлені найбільш перспективні та готові до реалізації інвестиційні проекти в портах України. Про це повідомляє сайт Адміністрації морських портів України (АМПУ).

«На форумі ми зібрали всіх менеджерів, які курують провідні інвестиційні проекти в портах. В цьому і полягає унікальність нашого заходу – одночасно адресна і масштабна робота з потенційними інвесторами. Найбільш цікаві кейси презентували з детальним описом етапів, термінів реалізації,робіт, які належить виконати і переваг для інвесторів. Це найбільш прикладна частина нашого заходу, максимум конкретики, цифри і проекти, які вже сьогодні чекають своїх інвесторів – приходь і розвивай свій бізнес в українських портах», – прокоментував керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.

На презентації проектів були присутні представники міжнародних фінансових організацій, банків, діючі інвестори, власники вантажів і стивідори. Формат сесії передбачав інтерактивне спілкування, в ході якого учасники задавали уточнюючі питання щодо деталей реалізації проектів, законодавчих норм, механізмів взаємодії.

Джерело: uspa.gov.ua

Поставити запитання