Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 04.11.2021

Презентуємо звіт діяльності Міністерства економіки України за останні 5 місяців

Презентуємо звіт діяльності Міністерства економіки України за останні 5 місяців.

Основні напрямки, у яких проводилась  активна робота:

Реалізація Плану трансформації України та Національної економічної стратегії до 2030 року. Головні цілі  – інвестиції та зайнятість.

Інвестиційна мапа України. Це електронний ресурс інвестиційних проектів для подальшого формування економічно-соціальної матриці кожного регіону.

На найближчі 3 роки визначені проекти – драйвери розвитку економіки, точки зростання. Визначені проекти по кожній громаді у розрізі залучення інвестицій, локалізації виробництва та створення нових робочих місць. Амбітна мета – створення 350 тисяч нових робочих місць щороку.

Запущено низку потужних інструментів для підтримки інвесторів – «інвестняні», можливість створення індустріальних парків тощо. За 5 місяців роботи ці інструменти імплементовані та створені механізми для їх реалізації.

До UkraineInvest звернулось 27 інвесторів з інвестиційними проектами на суму понад 2 млрд доларів. Наразі маємо 5 великих інвесторів, які готують документи для подачі заявки на суму 580 млн. доларів.

У співпраці з Парламентом оновлено законодавство про індустріальні парки, яке надає нові можливості для їх роботи. За 5 місяців створено 6 нових індустріальних парків, з них 3 – включено до Реєстру.

Укладено Меморандум з Ексімбанком США на фінансування проектів трансформації України на суму 3 млрд доларів. І ця сума не остаточна, а може бути збільшена.

Запущено роботу Міжвідомчої робочої групи з детінізації економіки України. Колосальні обсяги «тіні» які концентруються на кейсах підакцизних товарів: алкоголю, тютюну, палива, у фінансовій сфері та у роботі підприємств державного сектору. Завдання поступового зниження частки «тіні» з 30% хоча б до 25%.

Розпочаті реформи у держсекторі, на підприємствах Держрезерву, Державної зернової корпорації. В Україні понад 3,5 тисячі держкомпаній, при цьому у публічному секторі велика частина коштів – понад 700 мільярдів гривень, проходить через систему закупівель Prozorro.

Запущено роботу Комітету з призначення у наглядові ради держкомпаній, що є передумовою належного формування наглядових рад та запуску реформи корпоративного управління на рівні підприємств державного сектору.

На майданчику Мінекономіки разом з іншими міністерствами та РНБО створили Оперативний штаб для забезпечення закладів охорони здоров’я медичним киснем. Штаб працює у режимі 24/7.

З презентацією можна ознайомитись у вкладенні.

www.me.gov.ua