Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 08.11.2021

Проєкт держбюджету-2022 залишиться збалансованим до другого читання – Шмигаль

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявляє, що проєкт державного бюджету на 2022 рік у процесі підготовки до другого читання збереже збалансованість, продемонстровану під час розгляду Верховною Радою в першому читанні.

“Цього тижня народні депутати підтримали в першому читанні проєкт державного бюджету на 2022 рік, який подав уряд. Бюджет ми подавали реалістичним і збалансованим, і таким самим він залишиться й до другого читання”, – написав Шмигаль на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, проєкт передбачає “безпрецедентне зростання обсягу коштів за програмою медгарантій”, підвищення пенсій, будівництво доріг, реформу цифровізації, підтримку малого та середнього бізнесу.

Прем’єр зазначив, що доходи місцевих бюджетів порівняно з минулим роком збільшилися майже на 50 млрд грн, що відкриває для громад “значні можливості створювати безпечний та інклюзивний простір, а також активніше займатися реконструкцією соціальної інфраструктури”.

Шмигаль також відзначив рекордний рівень прямих іноземних інвестицій у ІІІ кварталі 2021 року. “Значна частина інвестицій, яка зараз надходить – це реінвестиції. Тому одне з важливих завдань перед новою очільницею Міністерства економіки – це робота з іноземними інвесторами та подальше покращення інвестиційного клімату в Україні”, – написав він.

Серед завдань уряду прем’єр назвав забезпечення українців житлом у рамках президентської програми “Доступна іпотека під 7%”. “Для цього уряд запланував випуск облігацій на 20 млрд грн, які буде спрямовано саме на підтримку програми”, – розповів Шмигаль.

Як повідомлялося, Верховна Рада прийняла в першому читанні в цілому проєкт закону “Про державний бюджет України на 2022 рік” 273 голосами 2 листопада.

 

ua.interfax.com.ua