Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 06.03.2017

Виробництво деревообробного обладнання у Німеччині зросло у 2016 р. на 14%.

Виробництво у Німеччині деревообробного інструменту у 2016 р. показало неочікувано високе зростання. Більш того – прибуток від реалізації даного виду обладнання став рекордним за всі роки та склав 3,2 млрд євро. Попередній максимум – 3 млрд євро – був досягнутий у 2007 р. Раніше експерти Об’єднання німецьких виробників деревообробних інструментів (VDMA – профільна організація) прогнозували зростання виробництва на рівні 5% порівняно з минулорічними показниками.

Останні роки обсяги виробництва деревообробного обладнання у Германії росли досить повільними темпами – річний приріст складав 2-4%, виручка коливалась в межах 2-2,3 млрд. євро. Завдяки податковому послабленню у країнах Південної Європі, виробникам вдалося наростити обсяги збуту в цьому регіоні. Попит на дану продукцію у Східній Європі (країни СНД) можна охарактеризувати як стабільний. Найбільший приріст у торгівлі показала Океанія, Африка та Азія (42%, 60%  та 18% відповідно), а Північна Америка і надалі залишається найбільшим імпортером деревообробних машин німецького походження. Дуже перспективним у VDMA вважається і китайський ринок. Будівництво найбільшої кількості нових плитних виробництв у найближчому майбутньому буде вестись саме у Піднебесній.