Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 19.03.2022

Виробники металовиробів налагодили випуск фортифікаційних габіонів

У виробництві задіяні компанії «АВ метал груп» та ZRN за підтримки «Метінвест-СМЦ»

Компанія «АВ метал груп» та Завод решіткового настилу ZRN за підтримки компанії «Метінвест-СМЦ» запустили виробництво фортифікаційних споруд – так званих Hesco бастіонів (габіонів).

Про це йдеться у повідомленні асоціації “Український центр сталевого будівництва” (УЦСС).

Компанія «Метінвест-СМЦ» надала 20 т катанки, виробники – «АВ метал груп» та ZRN – безкоштовно розробили технологічні карти, підготували та випробували тестові зразки бастіонів та готові виробляти бастіони для потреб армії та тероборони безкоштовно або за вартістю необхідних для виробництва матеріалів. Hesco бастіони потрібні для швидкої організації простих фортифікаційних споруд у межах міст, створення вогневих позицій, організації пропускних пунктів, створення захисних бар’єрів для підрозділів ЗСУ та тероборони.

«Для виготовлення перших 1100 метрів габіонів, необхідних для мого підрозділу, потрібно купити ще близько 10 т катанки, агроволокно, скоби, пружини, покрити транспортні витрати – на суму близько 1 млн грн», – написав В’ячеслав Колесник, виконавчий директор УЦСР.

Як повідомлялося раніше, група «Метінвест безкоштовно надала Збройним Силам України та територіальній обороні по всій країні стали для виготовлення понад 35 тис. протитанкових їжаків.

Нагадаємо, що «АрселорМіттал Кривий Ріг» налагодив випуск дорожніх шипів для оборони міста. Ланцюги з шипами допоможуть не пропустити ворога в місто, проколюючи шини колісного транспорту з живою силою та пальним, «Градів» та інших установок на колісному ходу.

 

gmk.center