Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 19.06.2019

ProZorro запустила пілотний проект для швидкого пошуку логістичної компанії постачальниками

«Проект запущений у партнерстві з логістичною компанією Делівері, яка має в своєму розпорядженні більше 330 складів по Україні, а також з іншими великими гравцями ринку. Головна мета — надати учасникам торгів інформацію про витрати на логістику з того чи іншого тендеру», — сказано в повідомленні.

Тепер після оформлення на сайті заявка йде логістам компаній, які прораховують перевезення. Таким чином, учасник тендера отримує відразу кілька пропозицій від логістичних компаній і може вибрати найбільш вигідний варіант, відповідний його запитам.

«Ринок послуг сьогодні досить гнучкий, так як всі намагаються спростити і мінімізувати тимчасові і операційні витрати на процеси, зробити послуги максимально вигідними для клієнта. В даному проекті відображена логіка ProZorro: все чесно, прозоро і в електронному вигляді. Тому у клієнта завжди є можливість отримати максимально широкий і прозорий пакет послуг, починаючи від прорахунку через майданчики, закінчуючи доставкою і страховкою без обмежень по сумі», — розповіла директор з розвитку компанії Делівері Катерина Гришина.

На сьогодні бізнес може замовити прорахунок доставки через такі електронні майданчики системи ProZorro: Zakupki.Prom.UA, Smart Tender, Zakupivli.24, Izi. Trade, E-Tender, Держзакупівлі.Онлайн. Надалі кількість майданчиків може розширитися.

У системі електронних закупівель ProZorro зареєстровано понад 230 тис. постачальників.