Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 23.03.2021

ПриватБанк запитуватиме IBAN одержувача під час поповнення бізнес-карток

Державний ПриватБанк (Київ) у зв’язку з вимогами фінансового моніторингу встановив нові правила поповнення бізнес-карток і рахунків, зокрема під час створення платежів на поповнення бізнес-карток на будь-яку суму через “Приват24 для бізнесу” або термінали самообслуговування платник буде повинен ввести всі обов’язкові реквізити одержувача, зокрема IBAN-номер рахунку.

Згідно з повідомленням прес-служби банку у вівторок, ПриватБанк не зможе прийняти платіж з іншого банку на поповнення бізнес-карток клієнтів ПриватБанку на суму понад 30 тис. грн на місяць.

Банк рекомендує використовувати для такого поповнення IBAN-номери поточних рахунків клієнтів ПриватБанку.

У банку додали, що всі бізнес-клієнти можуть приймати оплату від покупців і партнерів – клієнтів ПриватБанку та будь-яких інших банків – безпосередньо на поточні рахунки без жодних обмежень.

Згідно з даними Нацбанку України, на 1 січня 2021 року за розміром загальних активів ПриватБанк посідав 1-ше місце (568,244 млрд грн) серед 73 банків, що діяли в країні.

 

https://ua.interfax.com.ua