Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 16.04.2015

Пшеничні площадки США 2-3 квітня завершили торги на найвищому рівні за останні 2 місяці

 Додатковим драйвером зростання стали новини про високі показники експорту європейської пшениці – минулого тижня Євросоюз затвердив для експорту в треті країни ліцензії на 1,1 млн тонн одній тільки м'якої пшениці. З початку нового торгового тижня ціни на пшеницю на світових торгових майданчиках значно просіли. Більшість трейдерів в понеділок 6 квітня почали здійснювати спекулятивні продажі, фіксуючи прибуток після значного зростання цін на пшеницю напередодні. Негативним фактором для торгів пшеницею стало також зміцнення курсу долара США, що робить американську пшеницю менш конкурентоспроможною на світовій арені.