Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 16.12.2021

Рада планує звільнити від ввізного мита обладнання для індустріальних парків

Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт №5689 “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо створення сприятливих умов для залучення масштабних інвестицій у промислове виробництво”.

За відповідний документ проголосували 237 народних депутатів, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Документом передбачається звільнити від ввізного мита нове устаткування (обладнання), що ввозиться учасниками індустріальних парків, включеними до Реєстру індустріальних парків, виключно для власного використання у сферах переробної промисловості (крім виробництва підакцизних товарів) або науково-дослідної діяльності на території (в межах) індустріального парку.

Законопроєкт забороняє передавати це обладнання в оренду, лізинг чи користування третім особам на будь-яких інших умовах.

При цьому відповідні товари мають бути новими і виготовленими не раніше ніж за три роки до дати їх ввезення на митну територію України.

Порядок ввезення та цільового використання зазначених товарів визначається Кабінетом Міністрів.

 

www.ukrinform.ua