Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 06.06.2019

Рада ухвалила закон, що спрощує експорт товарів до ЄС

Верховна Рада України ухвалила у другому читанні та в цілому закон про імплементацію законодавства ЄС у сфері технічного регулювання, який спростить українським компаніям експорт товарів до ЄС.

За відповідний закон №10183 проголосувало 230 депутатів, повідомляє Громадське.

Зазначається, що після набуття чинності закону українське законодавство у сфері ліцензування товарів для їхнього подальшого експорту до ЄС набагато спроститься. Крім цього, закон зменшить регуляторний тягар на виробників товарів.

Ухваленим депутатами законом визнається в Україні система технічного регулювання та оцінки ЄС. Відтак, товаровиробникам, які мають сертифікат ЄС не потрібно буде проходити таку ж сертифікацію в Україні. Також отримати європейську сертифікацію після набуття чинності закону можна буде в Україні. Потреба їхати за сертифікацією у ЄС відпаде.