Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 08.10.2021

Рада відтермінувала обов’язкове розкриття інформації про кінцевого бенефіціара

Верховна Рада ухвалила закон “Про внесення змін до деяких законів України щодо зазначення та подання відомостей про кінцевого бенефіціарного власника та структуру власності юридичної особи” (№5807).

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, відповідне рішення підтримали 342 народні депутати.

Так, ухвалений документ, зокрема, встановлює збільшення строку виконання обов’язку юридичними особами, зареєстрованими до набуття чинності цим законом, щодо повідомлення державному реєстратору інформації про кінцевого бенефіціарного власника та структуру власності з трьох місяців до одного року з дня набуття чинності нормативно-правовим актом, яким затверджена форма та зміст структури власності.

Окрім цього, передбачається, що в разі, якщо засновниками юридичної особи є виключно фізичні особи, які є кінцевими бенефіціарними власниками такої юрособи, інформація про її кінцевого бенефіціарного власника не зазначається.

Очікується, що реалізація законодавчого акту дасть змогу вдосконалити та спростити положення чинного законодавства в частині необхідності зазначення відомостей про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи, а також сприятиме розвантаженню державних реєстраторів шляхом збільшення строку подачі юридичними особами інформації про кінцевих бенефіціарних власників.

 

www.ukrinform.ua