Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 31.08.2020

Raiffeisen Bank запустив додаток для бізнес-операцій ФОПів

На українському ринку запустили мобільний додаток для фрілансерів і власників малого та середнього бізнесу Fairo, користувачам доступні функції виставлення рахунків і ведення бухгалтерського обліку.

Про це йдеться в офіційному пресрелізі, пише Економічна правда.

Fairo надає фрілансерам послугу створення професійних рахунків-фактур, відстеження платежів, автоматичне повідомлення про статус інвойсів, відправку податкових звітів і додавання банківських реквізитів в бухгалтерську книгу.

Інші важливі послуги, такі як податкова звітність, будуть доступні у вересні. До кінця року в додатку також з’являться найбільш популярні банківські послуги.

Fairo розроблено міжнародною консалтинговою компанією Creative Dock Austria за підтримки Raiffeisen Bank International, основного власника Raiffeisen Bank Aval. Україна – перша країна, в якій вийде додаток. Зазначається, що користувачам Fairo не обов’язково бути клієнтами Raiffeisen Bank Aval, щоб зареєструватися.

“…ми хочемо усунути проблеми, пов’язані з адмініструванням бізнесу, а також заощадити час і нерви фрілансерам на паперову роботу і сплату податків”, – заявив генеральний директор Creative Dock Austria Ігор Пршеровський.