Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 11.08.2015

Реєстрація на II Міжнародний економічний форум «Україна і світ. Новий діалог» в Одесі відкрита

З 20 по 21 жовтня 2015 року в м. Одеса в рамках Міжнародного чорноморського транспортного форуму ДП «Держзовнішінформ»  разом з рекламно-інформаційним агентством «МедиаКомпас» проведуть ІІ Міжнародний економічний форум «Україна і світ. Новий діалог».

Організаційну підтримку заходу надають МЗС України, Мінекономрозвитку, Одеська ОДА та ДФС України.

Міжнародний економічний форум – один із ключових заходів в сфері зовнішньої торгівлі в Україні, який щорічно об'єднує представників влади, вітчизняний та іноземний бізнес для обговорення перспектив розвитку української зовнішньої торгівлі в країни ЄС та світу, питань регуляторної політики щодо активізації зовнішньоекономічної діяльності. В 2014 році участь в Форумі брали понад 200 учасників з України та 40 країн світу.

В цьому році Форум приділить значну увагу питанням державної підтримки вітчизняних експортерів, та ефективного застосування практичних інструментів в зовнішньоекономічній діяльності. Участь в роботі форуму візьмуть керівники міністерств і відомств Одеської ОДА, порту та митниці, аналітики фінансових та консалтингових компаній й міжнародних організацій, вітчизняні та іноземні компанії.

Ключовою сесією ІІ Міжнародного економічного форуму стане В2В сесія. Мета сесії – сприяти налагодженню ділових зв’язків між українськими та іноземними компаніями. Для проведення сесії на високому рівні МЗС України та організатори опрацьовують питання участі іноземних бізнес-делегацій з посольствами іноземних країн та України за кордоном, презентують захід на міжнародних зустрічах. Очікується, що в роботі заходу приймуть участь понад 50 іноземних компаній з Болгарії, Грузії, Молдови, Румунії, Туреччини та інших країн.

Отримати більш детальну інформацію про захід та зареєструватися Ви можете на сайті.