Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 11.08.2015

Реєстрація на II Міжнародний економічний форум «Україна і світ. Новий діалог» в Одесі відкрита

З 20 по 21 жовтня 2015 року в м. Одеса в рамках Міжнародного чорноморського транспортного форуму ДП «Держзовнішінформ»  разом з рекламно-інформаційним агентством «МедиаКомпас» проведуть ІІ Міжнародний економічний форум «Україна і світ. Новий діалог».

Організаційну підтримку заходу надають МЗС України, Мінекономрозвитку, Одеська ОДА та ДФС України.

Міжнародний економічний форум – один із ключових заходів в сфері зовнішньої торгівлі в Україні, який щорічно об'єднує представників влади, вітчизняний та іноземний бізнес для обговорення перспектив розвитку української зовнішньої торгівлі в країни ЄС та світу, питань регуляторної політики щодо активізації зовнішньоекономічної діяльності. В 2014 році участь в Форумі брали понад 200 учасників з України та 40 країн світу.

В цьому році Форум приділить значну увагу питанням державної підтримки вітчизняних експортерів, та ефективного застосування практичних інструментів в зовнішньоекономічній діяльності. Участь в роботі форуму візьмуть керівники міністерств і відомств Одеської ОДА, порту та митниці, аналітики фінансових та консалтингових компаній й міжнародних організацій, вітчизняні та іноземні компанії.

Ключовою сесією ІІ Міжнародного економічного форуму стане В2В сесія. Мета сесії – сприяти налагодженню ділових зв’язків між українськими та іноземними компаніями. Для проведення сесії на високому рівні МЗС України та організатори опрацьовують питання участі іноземних бізнес-делегацій з посольствами іноземних країн та України за кордоном, презентують захід на міжнародних зустрічах. Очікується, що в роботі заходу приймуть участь понад 50 іноземних компаній з Болгарії, Грузії, Молдови, Румунії, Туреччини та інших країн.

Отримати більш детальну інформацію про захід та зареєструватися Ви можете на сайті.