Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 14.06.2023

Ремонтна кампанія атомних енергетичних об’єктів триває з випередженням графіка – Герман Галущенко

Енергетична система країни отримає додаткові 1000 МВт потужності завдяки введеному в роботу після планового ремонту енергоблоку однієї з українських АЕС.

«Після надскладної зими, яка стала викликом для енергетиків і всіх українців, триває найбільш масштабна за часи Незалежності ремонтна кампанія на енергетичних об’єктах. Завдяки злагодженій і професійній роботі атомникам вдалося на 20 днів раніше провести та завершити ремонт одного з блоків АЕС. Він додасть в енергосистему необхідні 1000 МВт потужності для посилення її стійкості. Для споживачів це означатиме: потужність у системі є, енергопостачання буде стабільним»; – зазначив міністр енергетики України Герман Галущенко.

Очільник Міненерго додав, що введення в роботу атомного блоку раніше запланованого строку особливо важливо в умовах зменшення гідрогенерації країни через терористичні дії окупантів та підрив дамби Каховської ГЕС, та висловив сподівання, що такими ж темпами буде відбуватися ремонт інших енергооб’єктів, які зараз тривають по всій країні.

Щодо ситуації в енергосистемі станом на 14 червня.
Після нічного ворожого обстрілу території країни ракетами та дронами пошкоджень енергетичної інфраструктури не зафіксовано.

На півдні країни триває фіксація та ліквідація наслідків повені, яка виникла через підрив окупантами Каховської ГЕС. На Миколаївщині через підтоплення знеструмлено 5 населених пунктів повністю і 5 – частково. У Херсоні залишаються без живлення понад 14 тисяч споживачів, у деокупованій частині області через підтоплення знеструмлено 6 населених пунктів.

Енергетики працюють над відновленням електропостачання для споживачів.
У Херсоні заживили 180 абонентів, які були знеструмлені через підтоплення, а на Миколаївщині – понад 700 абонентів.

Також ремонтні бригади розпочали відновлювальні роботи на береговій насосній станції Херсонської ТЕЦ, яка була підтоплена.

Водночас окупанти продовжують тероризувати Херсон, а також інші прифронтові та прикордонні з рф території. Через обстріли є відключення на Херсонщині, Донеччині, Сумщині та Харківщині.
Внаслідок технологічних порушень знеструмлювалися споживачі в Одеській та Кіровоградській областях.

 

www.mev.gov.ua