Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 03.08.2022

Роздрібна вартість свинини в липні зросла на 2,7%

У липні свинина в роздрібі подорожчала на 2,7% проти червня.

Такі підсумки моніторингу цін національних мереж супермаркетів озвучили аналітики Асоціації «Свинарі України».

Середня роздрібна ціна охолодженої свинини за підсумками липня склала 144 грн/кг, додавши 2,7% 3,8 грн/кг до її червневого рівня.

«Найбільше зросла ціна на охолоджене свиняче стегно (плюс 5,8% чи 6,9 грн/кг) та сезонно популярного ошийка (плюс 5% чи 7,8 грн/кг). Зміна цін решти м’ясних відрубів за результатами місяця обмежилася 1-3%. Ціни на інші види м’яса у липні коливалися незначно: яловичина залишилася на досягнутому рівні, курятина та індичатина додали 1%», – відзначають в аналітичному відділі АСУ.

Разом з тим цінова динаміка закупівельних цін та роздрібної торгівлі у липні була розсинхронізована.

«Хоча у перші три тижні ціни закупівлі свиней забійних кондицій мали негативну динаміку (щонайменше -8%), на полиці це врешті відобразилося лише у кінці місяця і пониження склало 1-4 грн/кг (1-3%). Виняток склав лише ошийок, який, навпаки, у кінці місяця подорожчав на 2%. Відставання реакції роздрібних цінників на зміну цін закупівлі «сировини» на 5-7, іноді 10 днів – звична ситуація для ринку свинини. З іншого боку, сягнувши високого рівня, роздрібні ціни не так оперативно транслюють здешевлення сировини», – коментують в АСУ.

 

agrotimes.ua