Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 16.12.2020

Розвиток ринку віртуальних активів сприятиме інтеграції України у світову фінансову спільноту

Заступник Міністра з питань розвитку IT Олександр Борняков взяв участь у Future Blockchain Summit, який проходив в рамках міжнародної виставки сучасних інформаційних технологій Gulf Information Technology Exhibition – 2020.

IT-виставка є найбільшою подією в регіоні Близького Сходу, Північної Африки та Південної Азії і відбувалась з 6 по 10 грудня 2020 року в місті Дубай (ОАЕ). На ній було представлено найновіші технології з понад 60 країн світу.

Участь у події такого масштабу дозволила розповісти світовій спільноті про розвиток інновацій всередині нашої країни. А також посприяла посиленню міжнародних позицій України на глобальному ринку інформаційних технологій.

На Future Blockchain Summit Олександр Борняков розповів про створення легального і сприятливого середовища для ринку віртуальних активів в Україні.

“Україна має легалізувати ринок віртуальних активів. Юридичне поле для розвитку ринку віртуальних активів в Україні сприятиме розвитку українських та міжнародних блокчейн-компаній, а також залученню іноземних інвестицій в Україну. Віртуальні активи можуть стати драйвером української економіки і дозволять активніше інтегруватись у світову фінансову спільноту”, — розповів заступник Міністра цифрової трансформації Олександр Борняков.

Також у саміті взяв участь головний спеціаліст експертної групи з розвитку віртуальних активів Тарас Гуменюк. Він розповів про створення правового поля для цифрових активів в Україні та головні аспекти профільного законопроекту 3637 “Про віртуальні активи”. Проект закону нещодавно підтримали народні депутати у першому читанні.

Під час GITEX – 2020 відбулось п’ять подій — GITEX Tech Week, GITEX Future Stars, Future Blockchain Summit, GISEC та Marketing Mania, — присвячених питанням дослідження новітніх продуктів в контексті 5G, AI, FinTech, кібербезпеки та цифрової економіки. Технологічна виставка GITEX популярна далеко за межами Близького Сходу і привертає міжнародну увагу завдяки участі професіоналів IT-індустрії з різних країн світу.

Джерело: Урядовий портал.