Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 10.11.2021

S&P Global Market Intelligence прогнозує зростання цін на сталь до 2025 року

На світовому ринку очікується зростання попиту, що сприятиме подорожчанню металопродукції

S&P Global Market Intelligence, яка є частиною міжнародної корпорації S&P Global, прогнозує зростання цін на сталь до 2025 року. Про це йдеться в останньому звіті компанії 2022 Metals and Mining Outlook Intelligence.

Компанія очікує відновлення світової металургії у 2022 році, якому може сприяти кілька факторів: зростання споживчих витрат, заходи державного стимулювання та прискорення глобального енергетичного переходу.

Як результат, зростання попиту на сталь сприятиме подорожчанню деякої металопродукції у середньостроковій перспективі.

До 2022 року ціни на сталь можуть знизитися в міру відновлення пропозиції. Однак зростання попиту – у тому числі за рахунок зростання сектору електромобілів та енергетичного переходу – стане основою для подальшого зростання цін на металопродукцію до 2025 року.

«Хоча ми очікуємо, що в 2022 році ціни на метали помірно знижуватимуться з поточних максимумів, середньострокові обмеження пропозиції створюють основу для зростання цін на рівні вище середнього до 2025 року – переважно за рахунок збільшення попиту на матеріали, що використовуються в глобальному енергетичному переході, що прискорюється», – наголосив Марк Фергюсон, директор з досліджень металів та гірничодобувної промисловості S&P Global Market Intelligence.

Нагадаємо, що рейтингове агентство Fitch прогнозує ціни на сталь на рівні в середньому $600/т у 2022 році.

Міжнародне рейтингове агентство Moody’s підвищило у вересні 2021 року прогноз для світової гірничо-металургійної промисловості зі «стабільного» до «позитивного». За оцінкою Moody’s, ціни на сировинні товари, зокрема залізну руду, сягнуть історичних максимумів, але знизяться протягом 2022 року.

 

gmk.center