Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 06.04.2015

Санкції зачепили целюлозно-паперовий ринок РФ

З 2014 року папір на внутрішньому ринку РФ подорожчав більш ніж в півтора рази. Доля паперу в собівартості готової продукції (книг, газет та журналів) складає 70% і таке подорожчання може фактично паралізувати усю галузь. З метою стабілізації ринку влада РФ розпочала розгляд можливостей введення експортних мит на папір та картон для друку, а також відміни імпортної ставки на аналогічну продукції та розхідні матеріали для поліграфії.

Зростання вартості пояснюється "різкою зміною курсу рубля" і необхідністю закупівлі імпортного обладнання для планового запуску нових виробництв. Зросла і вартість обслуговування кредитів, а шанси на отримання нових позик скоротилися.