Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 31.05.2021

СБ затвердив виділення Україні додаткових $100 млн для підтримки МСБ

Рада виконавчих директорів Світового банку (СБ) затвердила надання Україні додаткових $100 млн для проекту “Доступ до довгострокового фінансування в рамках боротьби з наслідками пандемії COVID-19”, кошти якого будуть спрямовані на підтримку експортно-орієнтованого малого і середнього підприємництва.

“Сьогодні Рада виконавчих директорів Світового банку затвердила надання додаткових коштів в розмірі $100 млн для проекту “Доступ до довгострокового фінансування у рамках боротьби України з наслідками пандемії COVID-19”,– зазначив СБ у релізі в суботу.

Позичальником і виконавцем даного проекту банку є державний Укрексімбанк, зазначається в повідомленні.

“Виділені додаткові кошти Укрексімбанк використовує для надання позик експортно-орієнтованим малим і середнім підприємствам (МСП), які постраждали від пандемії COVID-19. Проект зосереджено на наданні суб-кредитів з більш тривалим терміном погашення, ніж ті, що зараз пропонуються на ринку”, – зазначив СБ.

“Ці нові позики від Укрексімбанку створять робочі місця, стимулюватимуть конкурентоспроможність, допоможуть українським компаніям знаходити нових клієнтів за кордоном, збільшувати доходи і сприяти зменшенню рівня бідності в міру виходу України з пандемії”, – цитує прес-служба банку регіонального директора Світового банку у справах країн Східної Європи Арупа Банерджі.

Проект “Доступ до довгострокового фінансування” загальною сумою $150 млн діє в Україні з літа 2018 року. В рамках його позики отримали понад 50 МСП, більшість з яких працюють у сільському господарстві і харчовій промисловості. Однак є серед позичальників і представники виробничої сфери – виробники гірничого обладнання та холодильних установок, стоматологічного та електричного обладнання, пластикової упаковки, деревообробки, ткацтва килимів та інші.

Поточний портфель інвестиційних проектів СБ в Україні становить майже $3,3 млрд, у рамках яких реалізуються 11 інвестиційних проектів та одна “програма заради результатів”.

ua.interfax.com.ua