Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 29.09.2020

Середні ціни електричної енергії у I кварталі 2020 року

Середня ціна при постачанні електроенергії побутовим споживачам  у I півріччі 2020 року склала 1,25 грн. за 1 кВт∙год з ПДВ. Тоді як у II півріччі 2019 цей показник складав 1,23 грн. за 1 кВт∙год з ПДВ. Розрахункове зростання склало близько 1,6 %. Середня ціна постачання електроенергії непобутовим споживачам у I півріччі 2020 року склала 1,90 грн. за 1 кВт∙годз ПДВ, тоді як у II півріччі 2019 цей показник складав 2,22 грн. за 1 кВт∙год з ПДВ, розрахункове відсоток зниження склав близько 14,4%. Середні ціни для побутових споживачів наведено з урахуванням тарифів на транспортування та розподіл та торгової націнки, для непобутових споживачів − з урахуванням тарифів на транспортування та розподіл. Статистичні дані не враховують тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і м.Севастополя та частини тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях.

Джерело даних: Державна служба статистики України

Розрахунки: ДП «Держзовнішінформ»

Матеріал підготовлено відділом досліджень ринків промислово-сировинних ресурсів, енергетики та інфраструктури. У відділі можливо замовити інформаційні послуги щодо ринку електричної енергії:

  • довідки щодо середньозважених цін на електричну енергію на ринку «на добу наперед» (РДН) або внутрішньодобовому ринку (ВДР)  ОЕС України на обрані дати або на вказаний період;
  • довідки щодо порівняння середньозважених цін на електричну енергію на ринку «на добу наперед» (РДН) або внутрішньодобовому ринку (ВДР) ОЕС України за датами або періодами, із розрахунком їх зміни у абсолютному та відсотковому значенні.

Детальніше ознайомитись з переліком послуг відділу досліджень промислово-сировинних ресурсів та енергетики ДП “Держзовнішінформ” можна за посиланням – http://bit.ly/2UXNl4M .