Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 09.06.2022

Середня ціна на живець свиней сягнула 55,3 грн/кг

Протягом першої декади червня тривав висхідний рух цін на свинину.

Про це повідомили в асоціації «Свинарі України».

Торги живцем свиней минулого тижня продемонстрували помітну перевагу попиту над пропозицією: за їхніми підсумками середньозважена ціна закупівлі зросла на 4,4% проти попереднього показника – до 55,3 грн/кг.

Як і тижнем раніше, зберігається регіональна розбіжність цін. Унаслідок значного дисбалансу між обсягами попиту та пропозицією на товарних свиней на сході котирування зросли до 57-59 грн/кг. В інших регіонах ринкова ситуація більш збалансована: у центрі ціни коливаються в межах 55-57 грн/кг, у західних областях – 55-56,5 грн/кг.

Більшість постачальників свиней забійних кондицій зазначають високу закупівельну активність: заготівельники звертаються за додатковими партіями тварин серед тижня, давні контрагенти висловлюють бажання відновити співпрацю.

Водночас мінімум чверть свиногосподарств цього тижня мали до реалізації менші товарні партії, а деякі зробили паузу, щоб тварини могли дорости до товарних кондицій.

І виробники, і переробники наголошують на помітно меншій середній забійній масі свиней упродовж останніх тижнів, що помітно скорочує загальну пропозицію промислової свинини.

 

agrotimes.ua