Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 25.01.2023

Ш/у «Покровське» відкриє нову лаву в березні 2023 року

Зараз уже змонтовано лавний конвеєр, розпочато доставку секцій у гірничі виробки

Шахтоуправління «Покровське» готує до запуску в експлуатацію чотири нові лави – їх поступово відкриють у поточному році. Про це йдеться у повідомленні підприємства на Facebook.

Першою на підприємстві планують запустити 9-ту північну лаву блоку 10, запаси якої становлять понад 1 млн т. Вугілля на-гора видаватимуть уже в березні поточного року.

Зараз підготовкою лави до ввведення в експлуатацію у посиленому режимі займаються 100 гірників дільниці «Монтаж-демонтаж обладнання 1».

Наразі вже перемонтовано балки підвісного дизельного шляху для доставки обладнання та матеріалів, змонтований лавний конвеєр. Триває монтаж конвеєру PZF у конвеєрному штреку, а також двох стрічкових конвеєрів. Окрім того, гірники прокладають трубопровод ВМЦГ у вентиляційному штреку. У гірничі виробки розпопочали доставку секцій (буде встановлено 165), незабаром очікується їх монтаж.

У жовтні 2023-го “Метінвест Покровськвугілля” планує запустити в роботу ще два потужних очисних забої, а у грудні – ввести в експлуатацію ще одну лаву.

Нагадаємо, що у липні минулого року ш/у «Покровське» видало на-гора перші тонни вугілля з 13-ї південної лави блоку №10.

У грудні 2022-го фахівці шахтоуправління «Покровське» завершили монтаж та налаштування двох буронавантажувальних машин БПР. Техніка надійшла на підприємство перед повномасштабним вторгненням РФ, проте лише зараз її застосують на одній з найскладніших прохідницьких дільниць. Машини вже передали на дільницю ПР-3. Їх застосовуватимуть на повітроподавальному хіднику блоку 6/1.

 

gmk.center