Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 11.05.2021

Шмигаль запропонував прем’єрові Грузії відновити роботу міжурядової комісії з економічного співробітництва

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час телефонної розмови з прем’єр-міністром Грузії Іраклієм Гарібашвілі у п’ятницю запропонував колезі відновити роботу Спільної міжурядової українсько-грузинської комісії з економічного співробітництва.

Як повідомляється на урядовому порталі, під час розмови сторони також відзначили важливість посилення обороноздатності країни шляхом упровадження стандартів НАТО і порушили питання протидії COVID-19.

“Україна та Грузія мають дуже хороші перспективи для розвитку співпраці у сфері логістики, транзиту й торгівлі”, – зазначив український прем’єр.

Шмигаль також подякував грузинській стороні за повернення в Україну посла та підтвердив готовність відвідати Грузію цього року.

Зі свого боку Гарібашвілі зазначив, що Україна є другом для Грузії, і вони налаштовані надалі розвивати двосторонні партнерські відносини.

ua.interfax.com.ua