Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 25.10.2022

Шольц оголосив про «план Маршалла XXI століття» для відбудови України

Федеральний канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що відбудова України буде “планом Маршалла XXI століття” і можливістю для побудови більш стійкої та міцної країни.

Про це він заявив на відкритті Міжнародної експертної конференції з питань відновлення, реконструкції та модернізації України у Берліні, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Зокрема, канцлер Німеччини підкреслив, що нинішній спосіб війни росії з атаками по цивільних та цивільній інфраструктурі України демонструє лише одну річ: путінська росія – у відчаї, а народ України переможе. Для гарантування перемоги, за його словами, Німеччина разом з друзями і партнерами продовжить рішуче підтримувати Україну політично, фінансово, гуманітарною допомогою та зброєю, скільки це буде потрібно.

«Ми знаємо, що жодна історія країни не подібна до іншої, але з нашого історичного досвіду ми знаємо, що відбудова завжди можлива і що ніколи не запізно, аби виконати це завдання. Ця конференція – про створення інфраструктури та розробку механізмів, які допоможуть полегшити і профінансувати те, що Джон Мейнард Кейнс у 1944 році назвав «постійна відбудова». Те, що тут на кону, є не менш ніж створенням нового плану Маршалла XXI століття, завдання поколінь, яке має початися зараз», – сказав Шольц.

Він зауважив, що відбудова та модернізація України буде не лише викликом для поколінь, але і можливістю. З огляду на це, очільник уряду ФРН закликав зосередити увагу на тому, чим може бути більш стійка та міцна Україна: «Важливим виробником зеленої енергії, експортером індустріальної та аграрної продукції, цифровим центром з одними з найкращих ІТ-експертів, а також членом ЄС з відповідною інфраструктурою та правовою базою».

«Щоб втілити таке гігантське зусилля, нам потрібно розробити ще кращі шляхи для залучення публічних та приватних інвесторів у стале майбутнє України з усього світу. Нам потрібно обговорювати, як може виглядати прозора, ефективна та інклюзивна форма урядування», – додав він.

Як повідомлялося, раніше Шольц заявляв, що Німеччина підтримує повноцінне членство України в ЄС у майбутньому, тому відбудова країни має відбуватися з урахуванням цієї перспективи.

 

www.ukrinform.ua