Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 26.05.2022

Сільське господарство, IT, металургія та ВПК стануть пріоритетами для відновлення економіки України – перший віцепрем’єр

Сільське господарство, IT, металургія та військово-промисловий комплекс стануть пріоритетами для відновлення економіки України, повідомила перший віцепрем’єр – міністр економіки України Юлія Свириденко.

“Звісно, ми хотіли б зосередитися на секторах, які раніше досить добре працювали в Україні. Це точно IT, оскільки це може дати прискорене зростання економіки – навіть під час війни IT-сектор зберіг 95% контрактів. Друге – сільське господарство, у якому, ми, без сумніву, залишаємося лідерами. Але (тут – ІФ) ми маємо йти далі – глибше заходити в обробку (сировини – ІФ)”, – сказала Свириденко під час дискусії в “Українському домі” в Давосі у рамках Всесвітнього економічного форуму в середу.

Вона додала, що ще одним сектором у фокусі уряду буде металургія, яку належить відновити з урахуванням “зелених” технологій, та ВПК.

“Я знаю, що ви можете не погодитися зі мною, але для нас серед пріоритетів (економічного відновлення – ІФ) – армія. На початку війни ми мали відчуття, що ми одні. Тож нам необхідно розвивати цю галузь для того, щоб гарантувати собі безпеку”, – пояснила глава Мінекономіки.

 

ua.interfax.com.ua