Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 03.03.2018

Ситуація з газопостачанням в Україні стабілізувалась – Порошенко

Президент України Петро Порошенко заявив про стабілізацію ситуації з газопостачанням в Україні. Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

«Складна ситуація, яка виникла через дії «Газпрому», завдяки злагодженим діям українців та влади, – подолана. Станом на ранок суботи ми маємо різке збільшення поставок газу з Польщі, Словаччини та Угорщини», – зазначив Порошенко.

За його словами, відгукнувшись на заклик зменшити споживання газу, громадяни на 14% скоротили споживання природного газу.

«Сьогодні ми маємо стабільну ситуацію з газопостачанням: маємо достатньо газу в сховищах, газ власного видобутку й імпорт», – додав Порошенко.

Нагадаємо, що після того, як у Стокгольмському арбітражі «Газпром» програв судовий позов із «Нафтогазом», він відмовився виконувати свої контрактні зобов’язання і знизив тиск газу на вході в українську ГТС до критичного рівня.

 

Теги: