Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 04.12.2023

Сьогодні відкривається пункт пропуску на кордоні з Польщею для виїзду порожніх вантажівок із України

Сьогодні, 4 грудня, пункт пропуску “Угринів – Долгобичув” відкриється для руху порожніх вантажівок на виїзд із України.

“Відкриваємо пункт пропуску “Угринів – Долгобичув” для руху порожніх вантажівок на виїзд з України. Це спільний пункт пропуску, який зазвичай працював лише для легкового транспорту та автобусів”, – повідомив віцепрем’єр-міністр із відновлення України – міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков.

Він зазначив, що у співпраці з Міністерством інфраструктури Польщі, Люблінським воєводством за підтримки Єврокомісії (DG MOVE) вдалося домовитись про запуск смуги для порожніх вантажівок масою 7,5 тонн і більше.

“Зараз відкриття “Угриніва” є першим пунктом з переліку заходів, які ми реалізуємо для розблокування кордону, зменшення черг та збільшення пропускної спроможності українсько-польського кордону. Працюємо над тим, щоб якомога швидше зняти блокаду з врахуванням інтересів нашого ринку та держави”, – додав Кубраков.

Із 4 грудня порожні вантажівки, зокрема цистерни, з України можуть починати рух на цей пункт пропуску. Поки він працюватиме в тестовому режимі, реєструватись в чергу на перетин кордону не потрібно.

Водночас, підтримувати порядок руху та допомагатимуть водіям за необхідності будуть колеги з “Укртрансбезпеки”, зазначив Кубраков. Пропускна здатність на добу складатиме понад 100 вантажівок.

Раніше повідомлялося, що Україна та Польща погодили перші кроки для розблокування кордону.

 

minprom.ua